Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Creva za navodnuvanje / Zorre per ujitje

Се продава од: Privat 17 септ. 22:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Crevi tesni: 25€/parce
Crevi siroki: 50€/parce, 25€ (za 9.20m)
Import od Svajcarija.

Kontakt na Viber: +389-71-494-493


Zorret e ngushta: 25€/copa,
Zorret e gjera: 50€/copa, 25€ (per 9.20m)
Import nga Zvicra.

kontakt ne Viber: +389-71-494-493
Privat
Кон почеток