Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za secenje cepenje drva mak q pret ça dru

4 200 ЕУР

Се продава од: Dritan Bekteshi 03 дек. 15:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.990 МКД / месечно

From
Store
Локација
Кичево
Возила
Друго
Se prodava mashina za secenje i cepenje drva! Cena: 4200 Evra. Za informaci javete se na ovoj broj 071561375.
Moze da ne kontaktirate od 13:00

Shitet makinë për prerjen dhe çarjen e druve! Çmimi:4200 Euro. Për informim paraqiteni në këtë numër: 071561375
Mund të na kontaktoni nga ora 13:00
Dritan Bekteshi
071561375
Leaflet
Кон почеток