Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor DEUTZ D5506: + Plugovi + Drljaci + Freza

7 500 ЕУР

Се продава од: Трајче 03 јан. 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
DEUTZ D5506 + Плугови, дрљачи и фреза

Регистриран до 03.05.2020г.
Исправен, редовно одржуван со нови гуми, заштитна рамка и покрив, исправни светла напред и назад, кипер механизам.

Тракторот оди заедно со:
Плугови - Белгардски 755
Дрљачи - трокрилни
Фреза - IGN 150 со нови ножови

* Не се продаваат одделно!!!

Трајче: 078-697-004
Трајче
078697004
Leaflet
Кон почеток