Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2022 03:40

Masini za cistenje lupenje na orev

Објавени: јун. 13 03:40
Прегледи: 599
♻️ZUHER AGRO RESEN♻️
Ви ја претставуваме машината за лупење на орев со преклопна полица или без/ за селектирање. Има маили и поголеми капацитети на корито и чистење од 100-200 до 450-500кг за еден час. Докажан квалитет, светски бренд: Kadioglu
📱071-766-522📱

cistenje lupenje lupacka orev
Опис на линк

ZUHER AGRO/TRANSPORT

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
071766522 http://www.pazar3.mk/zuheragro
599
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации