Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cisterna za voda

0 МКД

Се продава од: Shaban 17 јул. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Возила
Друго
Cisterna za voda

sobira 3 tona voda
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации