Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina MioStandard osjeg

Се продава од: Dusko 11 мај 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Возила
Друго
Masinata e nameneta za poveke operacii
brihter
cirkulator
za melenje i ronenje
za busenje i brusanje
masinata e nova i nekoristena
Cena po dogovor
telefon:076 420 670
Leaflet
Кон почеток