Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombajn New Holland 80 40

0 ЕУР

Се продава од: Игор 09 септ. 10:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Возила
Комбајни
Се продава New Holland 80 40 хедер долг 3м 2400работни часа мотор мерцедес комбајот е увезен од германија во одлична состојба контакт телефон 071 228 432
Игор
071228432
Leaflet
Кон почеток