Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombajn Zmaj 135

0 ЕУР

Се продава од: Blagojco 06 дек. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat 2 kombajna zmaj 135 bunkerasi. godina na proizvodstvo 1995 .Kombajnite se so oprema za oriz. Moze i zamena za pogolem. tell:075286759
Blagojco
075286759
Leaflet
Кон почеток