Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kombajn New holland

0 ЕУР

Се продава од: Viktor 29 ноем. 22:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Комбајни
KOMBAJNI

NEW HOLLAND 8040 heder 3.66 motor ford klima,secka
NEW HOLLAND 8050 heder 3.66 motor ford klima
NEW HOLLAND 8050 heder 3.66 motor ford klima,secka
Viktor
 
078322010
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации