Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZMAJ 135

Се продава од: Тони 20 јун. 13:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Комбајни
Комбајнот е во одлична состојба
Направени се сите подготовки за претстојната жетва
Тони
070548649
Leaflet
Кон почеток