Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

John Deere 5460

18 500 ЕУР

Се продава од: ??? Вчера 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Возила
Комбајни
John Deere 5460 viti i prodhimit 1990 , i servisuar generall dhe remont me pjese originale te john deere dhe gati per pun.
???
071232155

Viber:
x

Skype:
x

WhatsApp:
x
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации