Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam motokultivator toma vinkovic 509 dizel

850 ЕУР

Се продава од: Borce 11 мај 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Se prodava motokultivator so komplet prikolka, plugovi lev i desen, freza.
Cena 850€
Kontakt: 075238382
Leaflet
Кон почеток