Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Motofreza Prisma Forteco

0 МКД

Се продава од: Мирослав 22 јун. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Продавам мотофреза Prisma Forteco, 6,5 КС, фреза 90cm. 2 брзини и рикверц.

Фрезата е во одлична состојба и не е многу користена.

Цена по договор.

071/316-375
Мирослав
071/316-375
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации