Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motokultivator Profesional 330

1 560 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 03 дек. 10:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 3.340 МКД / месечно

Leaflet
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

45 Огласи во продавницата

Honda Power Equipment -
Motokultivatori BELLINI B  100  1G 75 21 500 МКД
Motokultivator YT 500 19 800 МКД
Motokultivator Weima 1000 NA - 6 44 900 МКД
From
Store
Локација
Штип
Мотокултиваторот Професионал 330 е професионален мотокултиватор и е наменет за сите операции на земјоделските стопанства.
Има 3 брзини напред (2 работни и една за транспорт) и 2 назад. Опремен е и со блокажа на диференцијалот.
Цената на мотокултиваторот со бензински мотор од 9.5 кс. изнесува 1560 евра (во денарска противвредност).
Цените се однесуваат на мотокултиваторот со гумени тркала 4.00 х 10 и карданска фреза.

Како дополнителна опрема можеме да Ви понудиме:
- Плугови за орање,
- Плугови за браздње,
- Плугови за вадење компири,
- Плуг - Обрќач,
- Летви за косење,
- Даски за порамнување на површинии чистење на снег,
- Приколки и др.

Испорака до секое место во Македонија.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.

www.facebook.com/AgriaCentar
АГРИА ЦЕНТАР
ЕДИНСТВЕН ЦЕНТАР ЗА МОТОКУЛТИВАТОРИ
Карл Маркс 22
070 / 322 - 193, 077 / 755 - 119
[email protected]
АГРИА ЦЕНТАР
070322193
Leaflet
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

45 Огласи во продавницата

Motokultivator FPM 512 -
Najgolem izbor na dizel motokultivatori 31 000 МКД
PUMPI ZA VADENJE VODA 6 500 МКД
Motokultivatori 7 ks -
Кон почеток