Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Motokultivator WM 900

Оглас од претпријатие Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 14 јан. 16:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

45 Огласи во продавницата

Motokultivatori BELLINI B  100  1G 75 21 500 МКД
Motorni Kosilki -
Najgolem izbor priklucna oprema za motokultivatori -
Idealen motokultivator za meguredna obrabotka 49 900 МКД
Овој модел е најпрофесионалниот мотокултиватор од оваа категорија.
Ова е и единствен модел кој има 3 брзини напред (кои гарантираат правилно распоредување на силата и брзината при разни работни операции) и 1 брзина назад.

Има цврста конструкција, што овозможува голема производност при работење со фрезата, која е значително по моќна и е со максимална широчина од 120 см.
Мотокултиваторот е со докажан и економичен 4-тактен бензински мотор од 6.5 кс.и 200 см3.
Основната цена се однесува на мотокултиваторот со:
- Гумени тркала 4.00 х 8,
- Фреза со максимална широчина од 120 см.,
- Плуг за орање.

WM 900 е мултифункцонален и може да се користи за разни работни операции.
*Како дополнителна опрема може да се приклучат: разни плугови за браздење, орање, вадење компири, алатки за меѓуредни обработки, ротациона косилка, приколка и др.

Гаранција: 24 месеци.

Бесплатна испорака до секое место во Македонија. Мотокултиваторот се испорачува подговен за работа (наполнет со масло и гориво).
При испорака се врши запознавање со машината и обука за работа на самото место.


Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar
АГРИА ЦЕНТАР
Фирмата АГРИА ЦЕНТАР од Штип се занимава со увоз, продажба и сервисирање на мала градинарска, хортикултурна и друга механизација, а потесна специјалност е продажбата и сервисирањето на мотокултиватори и приклучна опрема за нив. Почетокот на нашето работење датира од 1989 год. како представништво на фабриката ХОНДА - Мио Стандард од Осиек - Р. Хрватска, а потоа и како представништво и на ИМТ - Књежевац, Р. Србија. Од 2008 година Агриа Центар работи како независен, директен увозник на нови модели на мотокултиватори. Во поново време понудата на мотокултиватори е зголемена и со гордост можеме да кажеме дека само кај нас има најголем избор на мотокултиватори, како и дополнителна опрема од различни производители. Дел од брендовите кои Ви ги нудиме се: Веима, Фортеко, Белини, Гарден Макс, Градина, Лабин Прогрес, ФПМ, Хонда и други. Ние не продаваме мтокултиватори на слики и каталози. Мотокултиваторите се на залиха и во секое време имаме над помеѓу 15 и 35 различни модели на лагер! Со успешното надградување и стручно работење Ви овозможуваме: - Најголем избор на нови мотокултиватори од различни категории и изведби, - Најповолни цени, - Најголем избор на приклучна опрема за сите модели на мотофрези и мотокултиватори, - Понуда на останата земјоделска и градинарска механизација, - Продажба на големо и мало, - Испорака до секое место во Македонија, - Дијагностика, сервис и резервни делови. Богатото искуство и високата професионалност се нашата силна страна! Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори!
Visit our store page
Карл Маркс 22 Show on the map
070 / 322 - 193, 077 / 755 - 119
http://www.facebook.com/AgriaCentar?ref=hl
АГРИА ЦЕНТАР
  Online
070322193
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

45 Огласи во продавницата
Motokultivator Bellini 115 so GRATIS oprema 27 000 МКД
Prikolka TL 500 za motokultivatori -
Motokultivator Bellini B 125 -
Motokultivator BELLINI B - 110 -
Кон почеток