Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motokultivatori Agria Centar

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 21 ноем. 12:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

47 Огласи во продавницата

Motokultivator 7 ks. so GRATIS oprema 27 900 MKD
Motokultivator Weima WM 900 0 MKD
НЕШТО НАЈДОБРО... 17 990 MKD
Motokultivator Bellini B - 120 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Најголем избор на различни категории и изведби на мотокултиватори на едно место, како и
најдобра понуда на дополнителна опрема.

Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar
АГРИА ЦЕНТАР
Фирмата АГРИА ЦЕНТАР од Штип се занимава со увоз, продажба и сервисирање на мала градинарска, хортикултурна и друга механизација, а потесна специјалност е продажбата и сервисирањето на мотокултиватори и приклучна опрема за нив. Почетокот на нашето работење датира од 1989 год. како представништво на фабриката ХОНДА - Мио Стандард од Осиек - Р. Хрватска, а потоа и како представништво и на ИМТ - Књежевац, Р. Србија. Од 2008 година Агриа Центар работи како независен, директен увозник на нови модели на мотокултиватори. Во поново време понудата на мотокултиватори е зголемена и со гордост можеме да кажеме дека само кај нас има најголем избор на мотокултиватори, како и дополнителна опрема од различни производители. Дел од брендовите кои Ви ги нудиме се: Веима, Фортеко, Белини, Гарден Макс, Градина, Лабин Прогрес, ФПМ, Хонда и други. Ние не продаваме мтокултиватори на слики и каталози. Мотокултиваторите се на залиха и во секое време имаме над помеѓу 15 и 35 различни модели на лагер! Со успешното надградување и стручно работење Ви овозможуваме: - Најголем избор на нови мотокултиватори од различни категории и изведби, - Најповолни цени, - Најголем избор на приклучна опрема за сите модели на мотофрези и мотокултиватори, - Понуда на останата земјоделска и градинарска механизација, - Продажба на големо и мало, - Испорака до секое место во Македонија, - Дијагностика, сервис и резервни делови. Богатото искуство и високата професионалност се нашата силна страна! Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори!
Посетете ја нашата продавница
Карл Маркс 22 Прикажи на мапата
070 / 322 - 193, 077 / 755 - 119
http://www.facebook.com/AgriaCentar?ref=hl
АГРИА ЦЕНТАР
070322193
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

47 Огласи во продавницата
Najgolem izbor priklucna oprema za motokultivatori 0 MKD
Motor za kosacka BCS 622 52 500 MKD
Motokultivator Profesional 330 1 560 EUR
Prikolki za motofrezi i motokultivatori 25 000 MKD
Кон почеток