Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Najgolem izbor priklucna oprema za motokultivatori

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 15 септ. 16:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

52 Огласи во продавницата

Motokultivator 9ks elektricen start dizel 0 МКД
Motokultivator Weima WMX 620 0 МКД
Motokultivator BELLINI B - 110 0 МКД
Gumi za motokultivatori 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Само во Агриа Центар Штип - најголем избор на дополнителна опрема за мотофрези и мотокултиватори!
Опремата може да се приклучи на различни модели.

Предлагаме:
- Тегови,
- Различни димензии на метални тркала,
- Ротор - загрлувач,
- Влечни култиватори,
- Различни видови на плугови за орање,
- Плуг - Обрќач,
- Различни видови на плугови за браздење (со и без можност за регулирање на широчина),
- Плугови за вадење на компири,
- Бочни дискови со и без ребра,
- Полуосовини,
- Проширувачи за метални тркала,
- Адаптери за приклучување,
- Косачки,
- Ножеви за фрези,
- Фрези,
- Даски за порамнување, чистење снег и други површини,
- Приколки,
- Внатрешни и надворешни гуми,
- Гумени тркала и др.

Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

* * * * *
Агриа Центар Штип се оградува од други фирми (една од Штип и една од Илинден - Скопје) кои се претставуваат дека се исто или заедно со нас!
Ве известуваме дека Агриа Центар се наоѓа на истата локација веќе 13 години и дека телефонските броеви на кои може да не контактирате се единствено:
070/322-193, 070/257-087 и 032/ 391-183.
* * * * *

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar
АГРИА ЦЕНТАР
Фирмата АГРИА ЦЕНТАР од Штип се занимава со увоз, продажба и сервисирање на мала градинарска, хортикултурна и друга механизација, а потесна специјалност е продажбата и сервисирањето на мотокултиватори и приклучна опрема за нив. Почетокот на нашето работење датира од 1989 год. како представништво на фабриката ХОНДА - Мио Стандард од Осиек - Р. Хрватска, а потоа и како представништво и на ИМТ - Књежевац, Р. Србија. Од 2008 година Агриа Центар работи како независен, директен увозник на нови модели на мотокултиватори. Во поново време понудата на мотокултиватори е зголемена и со гордост можеме да кажеме дека само кај нас има најголем избор на мотокултиватори, како и дополнителна опрема од различни производители. Дел од брендовите кои Ви ги нудиме се: Веима, Фортеко, Белини, Гарден Макс, Градина, Лабин Прогрес, ФПМ, Хонда и други. Ние не продаваме мтокултиватори на слики и каталози. Мотокултиваторите се на залиха и во секое време имаме над помеѓу 15 и 35 различни модели на лагер! Со успешното надградување и стручно работење Ви овозможуваме: - Најголем избор на нови мотокултиватори од различни категории и изведби, - Најповолни цени, - Најголем избор на приклучна опрема за сите модели на мотофрези и мотокултиватори, - Понуда на останата земјоделска и градинарска механизација, - Продажба на големо и мало, - Испорака до секое место во Македонија, - Дијагностика, сервис и резервни делови. Богатото искуство и високата професионалност се нашата силна страна! Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори!
Посетете ја нашата продавница
Карл Маркс 22 Прикажи на мапата
070 / 322 - 193, 077 / 755 - 119
http://www.facebook.com/AgriaCentar?ref=hl
АГРИА ЦЕНТАР
070322193
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

52 Огласи во продавницата
Motokultivator FPM 512 0 МКД
Gumi za motokultivatori 0 ЕУР
Motokultivator YT 500 21 500 МКД
Motor za kosacka BCS 622 52 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации