Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Planska Garaza vo Senjak 3

5 000 ЕУР

Се продава од: Marko K. Вчера 02:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Prodavam garaza tvrda gradba.
(Planska so imoten list)vo Senjak 3 ul Nobelova vo prviot red Nasproti Kukite odma do asfaltiran pat so lesen pristap za vleguvanje izleguvanje (parkiranje)...
Garazata so dimenzii 5×3 = 15 m2 i e treta po red od pocetokot,,, na dolnata strana.
Kako sto rekov,cist imoten list,prevod za eden saat.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации