Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plug freza i tegovi za Motokultivator Kultivator

1 234 ЕУР

Се продава од: Pazar 3 Oglasi Денес 02:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Priklucna dodatna oprema za motokultivatori imt 506 i kultivatori Honda f400 420
Plug za imt 506 dkoro nov kompleten do plockata za koristenje cena 4000 den.
Stranicni tegovi za imt 506 komplet so strafovi cena 3000 den
Preden teg za oranje frezanje prikolka za imt 506 cena 2000 den
Nova freza originalna Fabricka za motokultivator honda f 400 f420 --- cena 10,000 denari
Trkala i zastitni branici (belite)za motokultivator honda f400 420 cena 4000 den
Priklcnite elementi se skoro novi i ispravni do garancija
Cenite se fiksni
Blagodaram za razbiranjeto
Moze i na viber broj

Pazar 3 Oglasi
077 53 34 18
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации