Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prikolki za motofrezi i motokultivatori

25 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 14 септ. 15:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

52 Огласи во продавницата

Kosacki za visoka treva 0 МКД
Motokultivator Special  TPS Labin progres 0 ЕУР
Najgolem izbor priklucna oprema za motokultivatori 0 МКД
BENZINSKI I DIZEL MOTORI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Приколката може да се адаптира и да се прикачи на сите мотокултиватори.
Приколката има посебна рачка за рачна кочница, како и ножна кочница со педало.
Има опција за самоистоварање - кипање и отварање на 3 страници од сандакот како и амортизер да го држи (по потреба) исправен сандакот.
Димензија на гуми: 4.00 х 12.

Бесплатна испорака до секое место во Македонија.
За подигање од нашата продавница има пониска цена.

Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!


* * * * *
Агриа Центар Штип се оградува од други фирми (една од Штип и една од Илинден - Скопје) кои се претставуваат дека се исто или заедно со нас!
Ве известуваме дека Агриа Центар се наоѓа на истата локација веќе 13 години и дека телефонските броеви на кои може да не контактирате се единствено:
070/322-193, 070/257-087 и 032/ 391-183.
* * * * *
Prikolka za motokultivator

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193 и
032 391 183
www.facebook.com/AgriaCentar
АГРИА ЦЕНТАР
Фирмата АГРИА ЦЕНТАР од Штип се занимава со увоз, продажба и сервисирање на мала градинарска, хортикултурна и друга механизација, а потесна специјалност е продажбата и сервисирањето на мотокултиватори и приклучна опрема за нив. Почетокот на нашето работење датира од 1989 год. како представништво на фабриката ХОНДА - Мио Стандард од Осиек - Р. Хрватска, а потоа и како представништво и на ИМТ - Књежевац, Р. Србија. Од 2008 година Агриа Центар работи како независен, директен увозник на нови модели на мотокултиватори. Во поново време понудата на мотокултиватори е зголемена и со гордост можеме да кажеме дека само кај нас има најголем избор на мотокултиватори, како и дополнителна опрема од различни производители. Дел од брендовите кои Ви ги нудиме се: Веима, Фортеко, Белини, Гарден Макс, Градина, Лабин Прогрес, ФПМ, Хонда и други. Ние не продаваме мтокултиватори на слики и каталози. Мотокултиваторите се на залиха и во секое време имаме над помеѓу 15 и 35 различни модели на лагер! Со успешното надградување и стручно работење Ви овозможуваме: - Најголем избор на нови мотокултиватори од различни категории и изведби, - Најповолни цени, - Најголем избор на приклучна опрема за сите модели на мотофрези и мотокултиватори, - Понуда на останата земјоделска и градинарска механизација, - Продажба на големо и мало, - Испорака до секое место во Македонија, - Дијагностика, сервис и резервни делови. Богатото искуство и високата професионалност се нашата силна страна! Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори!
Посетете ја нашата продавница
Карл Маркс 22 Прикажи на мапата
070 / 322 - 193, 077 / 755 - 119
http://www.facebook.com/AgriaCentar?ref=hl
АГРИА ЦЕНТАР
070322193
Leaflet
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

52 Огласи во продавницата
Motorni kosi Trimeri 6 990 МКД
Motofrezа Forteco 19 990 МКД
Motorni Kosilki 0 МКД
Motokultivator MF 360 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации