Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ciklon za sadnici

18 000 МКД

20 000 МКД

Се продава од: Petar 04 фев. 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Ciklonot e za sadnici drva za po redovi opremata lesno se demontira I mozi da rastura I Refus ceklonot e kupen pred dve godini I se prodava komplet
Leaflet
Кон почеток