Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motokultivator IMT 509 so priklucni masini

430 ЕУР

Се продава од: Ѓоко Биљарски 23 дек. 08:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Се продаваат приклучни машини за мотокултиватор култиватор имт 509 (плуг , фреза , прикулица , гуми , бандаши , трапачка , и други делови)

Повеќе информации: 078-474-346
Ѓоко Биљарски
077852060
Leaflet
Кон почеток