Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Horizontalna kosacka 120cm MinosAgri EKSTRA CENA

730 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ХЕМОМЕТАЛ 09 јул. 16:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ХЕМОМЕТАЛ

ХЕМОМЕТАЛ

40 Огласи во продавницата

NASTRESNICA ZA TRAKTOR - Specijalna ponuda -
Trakasti transporter 6 met POMAK EKSTRA CENA 1 900 ЕУР
Traktor Solis 90 - 4 WD so nastresnica 15 700 ЕУР
Mulcher 1.6 met FPM Agromehanika EKSTRA CENA !!! 2 050 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Чистење на стара залиха
Косачката е екстра квалитет произведена од Минос Агри Турција,
нова, не е користена
Работна зафатнина 115 см
Вкупна ширина 128 см
Вкупна должина 155 см
Број на ножеви 2
Вкупна тежина 200 кг
Потребна снага на трактор 35-40 КС
ХЕМОМЕТАЛ
Хемометал Партнер и пријател со секој земјоделец ! Нашата компанија Хемометал од Битола е основана во 1989 година со седиште и сопствен склад во населба Кравари, Битола. Приоритетна дејност на компанијата е продажба на трактори и земјоделска механизација, вештачки ѓубрива, опрема за фарми, градинарска опрема и ситна механизација. Уште од самите почетоци целосно сме посветени кон развојот и унапредувањето на своите клиенти, овозможувајќи им пристап до најсовремените производи коишто се технички усовршени и со препознатлив висок квалитет, а достапни само во продажните места на Хемометал. Нудиме производи од најдобрите и најпрепознатливи светски брендови: Zetor, Solis, Hattat, Alpler, Agrex, Gaspardo, Stiga, Metalfach, Ilgi, Turkay, Palazoglu, и многу други реномирани компании чиишто производи Вам ќе ви овозможат зголемување на продуктивноста а воедно и унапредување на вештините во земјоделието. Посебно сме горди и ни претставува огромна чест што сме една од водечките компании во Македонија, распространети со свои продажни места ширум целата територија, со изложена комплетна палета на производи достапна до секој земјоделец. Нашата главна цел и стратегија се насочени кон воспоставување голем број пријателства и партнерства со коишто заеднички ќе растеме и ќе постигнеме повисоки хоризонти. Секогаш се стремиме на своите купувачи да им овозможиме брза и професионална услуга, целосен пристап на нови информации и комплетно услужлив сервис било кога и било каде. Хемометал претставува синоним за модерно земјоделство. Изберете со доверба !
Посетете ја нашата продавница
Гоце Делчев 49 нас.Кравари Прикажи на мапата
+38978242749
https://www.hemometal.com
ХЕМОМЕТАЛ
078242749
ХЕМОМЕТАЛ

ХЕМОМЕТАЛ

40 Огласи во продавницата
Gjubrerasturac 400l EKSTRA CENA 140 ЕУР
Vertikalna mesalka HEMOMETAL -
HATTAT B3080 -
Nov vlecen omotac za bali METAL FACH Z577 5 590 ЕУР
Кон почеток