Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Delovi za kosacki

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 14 септ. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Traktorski delovi IMT533 IMT539 UTB445 0 МКД
Traktorski delovi IMT533 IMT539 UTB445. 0 МКД
DELOVI ZA KOSACKI 0 МКД
KARDAN ZA BUNKER ZA ZMAJ 2 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Delovi za kosacki, baliracki. IMT kultivatorski kosacki, dupli prsti, noz, nozevi, noz za dupli prst, vodjici, drzaci, nitni, glava za kosa, delovi za Duplex (dupleks)kosacka, oscilator. Delovi za rotacioni kosacki.

Делови за косачки, балирачки. ИМТ култиваторски косачки, дупли прсти, нож, ножеви, нож за дупли прст, воѓици, држачи, нитни, глава за коса делови за дуплекс косачка, осцилатор. Делови за ротациони косачки.
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
  Online
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
DELOVI ZA MEHANICKA SADACKA OLT 0 ЕУР
STICI DASKI STICA DASKA ZA PLUGOVI 0 МКД
REZERVNI DELOVI ZA TRAKTORI AVTOMAT ZA ALANSER 0 МКД
AC PUMPA PUMPA ZA GORIVO ZA VTZ T-25 VLADIMIREC 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации