Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dizel Motor / Дизел мотор”YANMAR” SS90 - Japonski

790 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gumi Protekt 16 септ. 13:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gumi Protekt

24 Огласи во продавницата

Traktor/Трактор “KUBOTA XB1 4X4” - увоз од Јапониј 3 490 ЕУР
Виљушкар / Viljuskar Nissan 3.5t - Japan 7 000 ЕУР
Kompresor / Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија 390 ЕУР
Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија 3 690 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 991. Гуми протект Неготино
Универзален дизел мотор. Од другата страна има шајбна и на неа може да се приклучи се што сакате: циркулар, пумпа за вода, генератор за струја Или може да го приклучиш ма мотокултиватор, или како мотор на мал трактор и др. Исто така може да се приклучи на поголема машина за мешање бетон, како и за погон на многу други машини за земјоделие и индустријата.
https://youtu.be/Col8zH3qsYA
Gumi Protekt
075457991
Leaflet

Gumi Protekt

24 Огласи во продавницата
Кампер Возило / Kamper Fiat Ducato Magnum 4 8 900 ЕУР
 Почетна Моторни Возила Земјоделски возила Трактор 3 490 ЕУР
Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija 2 900 ЕУР
Viljuskar Komatsu 25 / Виљушкар Коматсу 25 - Japan 7 000 ЕУР
Кон почеток