Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agromehanika agtomizer prskalka ovlasten distribut

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Agro Servis 06 мар. 17:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Agro Servis

Agro Servis

17 Огласи во продавницата

TPV Prikolka SLEP SLUZBA NOVO 3 450 EUR
Kompresor za vozduh FIAC 500l ABT 1716l 2 850 EUR
Agromehanika automizer prskalka ovlastendDistribut 0 MKD
Gen.uvoz za Mk Tovarna prikolka TPV NOVO! 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servis

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата резервна опрема за нив
Агро-Сервис 2000 е овластен дистрибутер и сервисер на Словенската фирма Агромеханика-Крањ Располага со резервни делови и сервис за опрема од други производители

На лагер преку 80 Секакви атомизери и прскалки На Агромеханика КРАЊ со 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
https://www.facebook.com/agromehanika.kranj
Agro Servis
NAJ EFTINA Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii Od 2011 Godina firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
Посетете ја нашата продавница
industriska 13 Прикажи на мапата
043-371-015, 075-416-455
Agro Servis

Agro Servis

17 Огласи во продавницата
Agromehanika automizer prskalka ovlastendDistribut 0 MKD
TPV Prikolka SLEP SLUZBA NOVO 3 450 EUR
Prikolka za motorcikal TPV Trailer NOVO 740 EUR
Kompresor za vozduh FIAC 500l ABT 1716l 2 850 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации