Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Slovenska prskalka atomizer 300L

0 ЕУР

Се продава од: Petar Вчера 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Se prodava Slovenska prskalka atomizer od 300 l.
Relativno nova, dobro socuvana i malku koristena.

Cena po dogovor
070 687 210
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации