Оглас од претпријатие Објавени: фев. 07 2022 08:07

Megjuredna senzorska univerzalna kopacka

Објавени: фев. 07 08:07
Прегледи: 466
Kadioglu иновативна меѓуредна сензорска универзална копачка. Се монтира на тањирачи, гребала, култиватор, трактор. На лагер веднаш достапна.
✅ОВЛАСТЕН УВОЗНИК✅
♻️ЗУХЕР АГРО РЕСЕН♻️
📱071-766-522📱
Опис на линк

ZUHER AGRO/TRANSPORT

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
071766522 http://www.pazar3.mk/zuheragro

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации