Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2022 03:37

Novi dva mulceri so kardan 140cm

Објавени: јун. 13 03:37
Прегледи: 804
Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери
х2 броја на лагер веднаш достапни
Спецификации:
Работна ширина: 1400мм
Вкупна ширина: 1528мм
Празна тежина: 510кг
Број на чекани: 16
Потребна сила на трактор: 35-40 КС
Вкупна должина: 1275мм
Вкупна ширина: 900мм
Опис на линк

ZUHER AGRO/TRANSPORT

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
071766522 http://www.pazar3.mk/zuheragro

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации