Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ТРАКТОРСКА КИПЕР ПРИКОЛИЦА

1 000 ЕУР

Се продава од: Љупчо 28 ноем. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Се продава тракторска КИПЕР приколица во исправна состојба.
Љупчо
 
078724383
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации