Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2022 03:39

Tresaci na stebla i granki

Објавени: јун. 13 03:39
Прегледи: 515
KADIOGLU ТРЕСАЧИ
✅Тресење на стебла и гранки од орев, слива, јаболко, лешник, костен итн.
✅Чистење/лупење на ОРЕВ.
♻️ЗУХЕР АГРО РЕСЕН♻️
📱071-766-522📱
Опис на линк

ZUHER AGRO/TRANSPORT

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
071766522 http://www.pazar3.mk/zuheragro

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации