Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA

Оглас од претпријатие Се продава од: ZUHER AGRO/TRANSPORT 06 авг. 15:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Ресен
НАЈИЗДРЖЛИВИ !!! НАЈКВАЛИТЕТНИ !!!

- АТОМИЗЕРИ, МУЛЧЕРИ, ФРЕЗИ, ТРАКТОРИ, ЃУБРЕРАСТУРАЧИ И ДРУГА ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ
- Земја на потекло: Р. Турција
Напомена:

- МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТИРАЊЕ НА СИТЕ ПОТРЕБНИ ДОКУМЕНТИ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ НА ИПАРД ПРОГРАМИТЕ и ПРОГРАМИТЕ од Агенција за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој
ZUHER AGRO/TRANSPORT
Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071766522
http://www.pazar3.mk/zuheragro
ZUHER AGRO/TRANSPORT
071766522
Leaflet
ZUHER AGRO/TRANSPORT

ZUHER AGRO/TRANSPORT

9 Огласи во продавницата
Mercedes ATEGO 1823 Mali spojleri od BRANIK NOVI -
PERKI ZA PARNO ZA MERCEDES I MOTORCE ZA PERKA -
Aluminiumska sipka za cerada na prikolka -
Mercedes Benz Sprinter PREGRADA za KOMBE KAKO NOVO -
Кон почеток