Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA

Оглас од претпријатие Се продава од: MZT OPREMA ZA VOZILA AD SKOPJE 04 фев. 14:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Произведуваме машина за меѓуредно копање, сетвоспремачи, машина за положување најлон за јагоди, лозарски плугови 5то, 7мо, 9то браздни, резервна приклучна механизација за трактори и мотокултиватори.
MZT OPREMA ZA VOZILA AD SKOPJE
Произведуваме машина за меѓуредно копање, сетвоспремачи, машина за положување најлон за јагоди, лозарски плугови 5то, 7мо, 9то браздни, резервна приклучна механизација за трактори и мотокултиватори.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
02 2549 837, 070 306078
MZT OPREMA ZA VOZILA AD SKOPJE
02 2549 837, 070 306078
Кон почеток