Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZEMJODELSKA PRIKLUCNA MEHANIZACIJA

Оглас од претпријатие Се продава од: МЗТ ОПРЕМА ЗА ВОЗИЛА АД СКОПЈЕ 13 фев. 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Произведуваме машина за меѓуредно копање, сетвоспремачи, машина за положување најлон за јагоди, плуг дво бразден, лозарски плугови 3ро, 4ро, 5то, 7мо, 9то браздни, резервна приклучна механизација за трактори и мотокултиватори.
МЗТ ОПРЕМА ЗА ВОЗИЛА АД СКОПЈЕ
02 2549 837 , 070 306078
Leaflet
Кон почеток