Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Балирачка, косачка и сенопревртувач

1 ЕУР

Се продава од: Јоцо 16 дек. 08:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Се продава Балирачка Паксан-Турција, Ротациона косачка 165 цел мак, сенопревртувач сонце цел мак
Јоцо
077713272
Leaflet
Кон почеток