Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRIKOLICA ZA RASFRLANJE NA STALSKO GJUBRE

3 200 ЕУР

Се продава од: PRIKOLICA 07 дек. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava prikolica za rasfrlanje na stalsko gjubre 8 tonska vo odlicna sostojba. Na prikolicata se e vo funkcija i e so cetiri novi gumi. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
PRIKOLICA
075 458 744
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации