Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baliracka vo odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Се продава од: Safet 28 ноем. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
se prodava baliraca B344 mashinata e vo odlicna sostojba za rabota mozhe da se proba.
Shitet prez Panonija B344 ne gjendje te shkelqyeshme per pun mundet edhe te provohet.

S. Odri Tearce
Safet
Leaflet
Кон почеток