Оглас од претпријатие Објавени: мај 30 2022 03:20

Lemken Opal 110

Објавени: мај 30 03:20
Прегледи: 1042
Se prodavat plugovi LEMKEN OPAL-110🇩🇪
Shiten pllugje LEMKEN OPAL-110🇩🇪
Опис на линк

AGRO GEA

Prodazba na zemjodelska mehanizacija i rezervni delovi.

-Kosacki 
-Senoberacki
-Frezi
-Plugovi ....

Najdobri ceni vo Makedonija!
Посети ја страната на нашата продавница

ul.104 br.84 s.Zhelino - TETOVO

044-379-090 070-235-099 071-793-580

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Prodazba na zemjodelska mehanizacija i rezervni delovi.

-Kosacki 
-Senoberacki
-Frezi
-Plugovi ....

Najdobri ceni vo Makedonija!

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации