Оглас од претпријатие Објавени: фев. 11 2022 07:49

Plugovi Kverneland 3

Објавени: фев. 11 07:49
Прегледи: 769
Se prodava plug trobrazden obrtać, KVERNELAND.
Shitet pllug rrotullues tresh, KVERNELAND.
Опис на линк

AGRO GEA

Prodazba na zemjodelska mehanizacija i rezervni delovi.

-Kosacki 
-Senoberacki
-Frezi
-Plugovi ....

Najdobri ceni vo Makedonija!
Посети ја страната на нашата продавница

ul.104 br.84 s.Zhelino - TETOVO

044-379-090 070-235-099 071-793-580

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Prodazba na zemjodelska mehanizacija i rezervni delovi.

-Kosacki 
-Senoberacki
-Frezi
-Plugovi ....

Najdobri ceni vo Makedonija!

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации