Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prikolka za arsko gjubrivo

2 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AGRO GEA 13 апр. 11:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Se prodava prikolica za arsko gjubrivo WELGER 4,5 tona vo odlićna sostojba.

Shitet rimorkio për shpërndarjen e plehut WELGER 4,5 ton.
AGRO GEA
Prodazba na zemjodelska mehanizacija i rezervni delovi. -Kosacki -Senoberacki -Frezi -Plugovi .... Najdobri ceni vo Makedonija!
Посетете ја нашата продавница
ul.104 br.84 s.Zhelino - TETOVO Прикажи на мапата
044-379-090 , 070-235-099, 071-793-580
AGRO GEA

AGRO GEA

68 Огласи во продавницата
PUMPI ZA NAVODNUVANJE 1 000 MKD
Berać za pćenka/ Mbledhëse misri 2 500 EUR
Samro masina za vadenje kompiri 0 MKD
Cisterna 7 tonska 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации