Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AKCIJA GOLEM POPUST NA MULCERI I TESKI FREZI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija 18 мар. 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
ПРИСТИГНА НОВАТА ПРАТКА НА ФРЕЗИ И МУЛЧЕРИ И АКЦИЈАТА ПРОДОЛЖУВА СО УШТЕ ПОГОЛЕМ ПОПУСТ!!

ГОЛЕМ ПОПУСТ НА НАЈГОЛЕМИОТ АСОРТИМАН на НОВИ МУЛЧЕРИ и ТЕШКИ ФРЕЗИ од СВЕТСКИ ПОЗНАТИОТ БРЕНД KERISE во МАКЕДОНИЈА.

МУЛЧЕРИ:
1.45м - 900 евра
1.55м - 920 евра
1.65м - 950 евра
1.75м - 1000 евра
1.85м - 1070 евра

СО МУЛЧЕРИТЕ СЛЕДУВА ГРАТИС КАРДАН И ТРАНСПОРТ ДО ВАШИОТ ДОМ СЕКАДЕ ВО МАКЕДОНИЈА.

ТЕШКИ ФРЕЗИ од светски познатиот бренд КЕРИСЕ кои се централно поставени со работна ширина од 1.4м, 1.6м, 1.8м и 2.0м.

Фрезите се со пренос преку запченици кои се со висок квалитет и со тоа фрезирањето на почвата се извршува максимално. Имаат по 6 ножеви во 1 ред, и се со 7, 8, 9 и 10 реда на ножеви.

СО ФРЕЗИТЕ СЛЕДУВА ГРАТИС КАРДАН СО ЛАМЕЛА И ТРАНСПОРТ ДО ВАШИОТ ДОМ СЕКАДЕ ВО МАКЕДОНИЈА.

ПОБРЗАЈТЕ, КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ.

За подетални информации контактирајте не на телефоните:

033/362-234, 075/416-776, 075/388-899, 078/416-779

или во нашиот продажен салон на ул. Илинденска бб, Виница.

https://www.facebook.com/ArmaTracMakedonija

https://www.facebook.com/AgrovinVinica
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Компанијата АГРОВИН е основана во 1995 година,со основна дејност производство и трговија на големо и мало на на приклучна земјоделска механизација и резервни делови за земјоделска механизација,како и продажба на сите видови на трактори што се увезуваат во Македонија. Денес АГРОВИН има широк асортиман на производи кои што се потребни на земјоделците: -Носени танјирачи (20, 24 и 28 дискови) и влечени танјирачи (V-тип и X-тип); -Сите видови на плугови (двобразден и тробразден плуг тип 755 и тип 756 двобразден и тробразден лесен плуг и тробразден, четирибразден и петобразден лозарски плуг); -Сетвоспремачи (1,8м и 2,2м); -Сите видови на плугови од програмата на Ајдин, Алперен и Унлу од Турција. -Трикрилна и Четирикрилна клинеста брана (стандардни и ПОЈАЧАНИ); -Култиватор браздач и култиватор за меѓуредна обработка; -Фрези од ФПМ Србија и други производители (1.05м, 1.25м, 1.45м, 1.65м..) -Тракасти сенообртачи и сенообртачи Сонце од Дељанин, Термометал и ФПМ Србија; -Мотокултиватори, мотокосачки, мотокопачки од ФПМ Србија и Лабин Прогрес Хрватска; -Ротациони косачки Челмак, Тиназ и полски (135, 165) и задни и странични косачки 1.06м од ФПМ Србија; -Прскалки (330л, 440л) и Атомизери (330л, 440л, носени и влечени) од Агрон Србија и Агромеханика Словенија; -Садачки и вадачки за компир од Технос Словенија; -Расадосадачки за тутун (триредни, четириредни, петоредни); -Тракторски приколки (4Т,5Т..) со единечни и дупли страници; -Ѓубрерастурачи (300л, 400л, 500л); Депозитори за ѓубре за лозје; -Млинови (монофазни, трофазни и тракторски); -Редосеалки за житни и окопни култури (механички и пневматски). Резервни делови за плугови Kverneland и Vogel&Noot,производство на Eurozappa од Италија Ралници, шипови, преддаски. Резервни делови за дискови брани: - Сите врсти на дискови од Eurozappa и Ofas – Италија; - Куќишта, отстојници, осовини, чистачки, дрвени лагери, притискачи; S – опруги за сетвоспремачи – производство на Eurozappa од Италија;
Посетете ја нашата продавница
Илинденска ББ Прикажи на мапата
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
https://www.agrovin.mk
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899, 033 362 234
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
VADACKI ZA KOMPIR SO KARDAN 0 MKD
MLINOVI I MESALKI ZA STOCNA HRANA OD POMAK SRBIJA 0 MKD
TRAKTOR PO PROMOTIVNI CENI 12 500 EUR
LOZARO OVOSTARSKI TRAKTORI ARMATRAC ZA IPARD 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации