Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

📢 AKCIJA NA DIZEL VODNI PUMPI 📢

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija 14 авг. 09:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
TRAKTOR PO PROMOTIVNI CENI 12 500 ЕУР
GOLEM IZBOR NA MOTOKULTIVATORI - MOTOKULTIVATOR 0 МКД
VADACKI ZA KOMPIR SO KARDAN 0 МКД
АRMATRAC TRAKTORI VO MAKEDONIJA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
📢 АКЦИЈА И ЛЕТНА РАСПРОДАЖБА НА ДИЗЕЛ ВОДНИ ПУМПИ📢
На овие 🔥високи температури🔥 навременото 💧наводнување на посевите💧 го зголемува вашиот принос.
🔹Економични дизел водни пумпи🔹
-Моторна пумпа дизел Ø50 со голем резервоар
Влез/излез (црево): 50mm
Капацитет: 600l/min
Резервоар за гориво: 15l
Цена: 2̶7̶5̶0̶0̶ ̶д̶е̶н̶а̶р̶и̶ ➡️ 21.000 денари
-Моторна пумпа дизел Ø80 со голем резервоар
Влез/излез (црево): 80mm
Капацитет: 1000l/min
Резервоар за гориво: 15l
Цена: 3̶0̶0̶0̶0̶ ̶д̶е̶н̶а̶р̶и̶ ➡️ 24.000 денари
🚚 БРЗА испорака низ цела Македонија
🚚 Праќаме и по карго
⏳ Ограничени количини
📞 075/388-899, 078/416-779; 075/416-776;
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Компанијата АГРОВИН е основана во 1995 година,со основна дејност производство и трговија на големо и мало на на приклучна земјоделска механизација и резервни делови за земјоделска механизација,како и продажба на сите видови на трактори што се увезуваат во Македонија. Денес АГРОВИН има широк асортиман на производи кои што се потребни на земјоделците: -Носени танјирачи (20, 24 и 28 дискови) и влечени танјирачи (V-тип и X-тип); -Сите видови на плугови (двобразден и тробразден плуг тип 755 и тип 756 двобразден и тробразден лесен плуг и тробразден, четирибразден и петобразден лозарски плуг); -Сетвоспремачи (1,8м и 2,2м); -Сите видови на плугови од програмата на Ајдин, Алперен и Унлу од Турција. -Трикрилна и Четирикрилна клинеста брана (стандардни и ПОЈАЧАНИ); -Култиватор браздач и култиватор за меѓуредна обработка; -Фрези од ФПМ Србија и други производители (1.05м, 1.25м, 1.45м, 1.65м..) -Тракасти сенообртачи и сенообртачи Сонце од Дељанин, Термометал и ФПМ Србија; -Мотокултиватори, мотокосачки, мотокопачки од ФПМ Србија и Лабин Прогрес Хрватска; -Ротациони косачки Челмак, Тиназ и полски (135, 165) и задни и странични косачки 1.06м од ФПМ Србија; -Прскалки (330л, 440л) и Атомизери (330л, 440л, носени и влечени) од Агрон Србија и Агромеханика Словенија; -Садачки и вадачки за компир од Технос Словенија; -Расадосадачки за тутун (триредни, четириредни, петоредни); -Тракторски приколки (4Т,5Т..) со единечни и дупли страници; -Ѓубрерастурачи (300л, 400л, 500л); Депозитори за ѓубре за лозје; -Млинови (монофазни, трофазни и тракторски); -Редосеалки за житни и окопни култури (механички и пневматски). Резервни делови за плугови Kverneland и Vogel&Noot,производство на Eurozappa од Италија Ралници, шипови, преддаски. Резервни делови за дискови брани: - Сите врсти на дискови од Eurozappa и Ofas – Италија; - Куќишта, отстојници, осовини, чистачки, дрвени лагери, притискачи; S – опруги за сетвоспремачи – производство на Eurozappa од Италија;
Посетете ја нашата продавница
Илинденска ББ Прикажи на мапата
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
https://www.agrovin.mk
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
LOZARO OVOSTARSKI TRAKTORI ARMATRAC ZA IPARD 0 МКД
Redosealka za pcenka so depozitor za gubre AKCIJA 1 100 ЕУР
NAJEVTINI TESKI NOSENI TANJIRACI OD V-ТIP 0 МКД
KULTIVATORI SO FEDERI - AKCIJA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации