Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJEVTINI TESKI NOSENI TANJIRACI OD V-ТIP

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija 18 мар. 10:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Почитувани клиенти,

АГРОВИН ДОО, Виница покрај производството на лесни тањирачи X-тип, започна со производство и продажба на тањирачи V-тип и тоа:

1. Носена тањирача со 20 дискови
(работна зафатнина 1.8м, дискови Ф460мм, растојание меѓу дискови - 180мм)

2. Носена тањирача со 24 дискови
(работна зафатнина 2.2м, дискови Ф460 мм, растојание меѓу дискови - 180мм)

3. Носена тањирача со 28 дискови
(работна зафатнина 2.6м, дискови Ф460 мм, растојание меѓу дискови - 180мм)

4. Носена тањирача со 28 дискови
(работна зафатнина 2.8м, дискови Ф460 мм, растојание меѓу дискови - 200мм)

МОЖНОСТ ЗА МОНТАЖА НА ДИСКОВИ Ф510.

НАЈЕВТИНИ ТЕШКИ НОСЕНИ ТАЊИРАЧИ ОД V-ТИП.

Обезбеден бесплатен транспорт на Ваша адреса.

За подетални информации контактирајте не на телефоните:

033/362-234
075/416-776
075/388-899
078/416-779

или во нашиот продажен салон на ул. Илинденска бб, Виница.
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Компанијата АГРОВИН е основана во 1995 година,со основна дејност производство и трговија на големо и мало на на приклучна земјоделска механизација и резервни делови за земјоделска механизација,како и продажба на сите видови на трактори што се увезуваат во Македонија. Денес АГРОВИН има широк асортиман на производи кои што се потребни на земјоделците: -Носени танјирачи (20, 24 и 28 дискови) и влечени танјирачи (V-тип и X-тип); -Сите видови на плугови (двобразден и тробразден плуг тип 755 и тип 756 двобразден и тробразден лесен плуг и тробразден, четирибразден и петобразден лозарски плуг); -Сетвоспремачи (1,8м и 2,2м); -Сите видови на плугови од програмата на Ајдин, Алперен и Унлу од Турција. -Трикрилна и Четирикрилна клинеста брана (стандардни и ПОЈАЧАНИ); -Култиватор браздач и култиватор за меѓуредна обработка; -Фрези од ФПМ Србија и други производители (1.05м, 1.25м, 1.45м, 1.65м..) -Тракасти сенообртачи и сенообртачи Сонце од Дељанин, Термометал и ФПМ Србија; -Мотокултиватори, мотокосачки, мотокопачки од ФПМ Србија и Лабин Прогрес Хрватска; -Ротациони косачки Челмак, Тиназ и полски (135, 165) и задни и странични косачки 1.06м од ФПМ Србија; -Прскалки (330л, 440л) и Атомизери (330л, 440л, носени и влечени) од Агрон Србија и Агромеханика Словенија; -Садачки и вадачки за компир од Технос Словенија; -Расадосадачки за тутун (триредни, четириредни, петоредни); -Тракторски приколки (4Т,5Т..) со единечни и дупли страници; -Ѓубрерастурачи (300л, 400л, 500л); Депозитори за ѓубре за лозје; -Млинови (монофазни, трофазни и тракторски); -Редосеалки за житни и окопни култури (механички и пневматски). Резервни делови за плугови Kverneland и Vogel&Noot,производство на Eurozappa од Италија Ралници, шипови, преддаски. Резервни делови за дискови брани: - Сите врсти на дискови од Eurozappa и Ofas – Италија; - Куќишта, отстојници, осовини, чистачки, дрвени лагери, притискачи; S – опруги за сетвоспремачи – производство на Eurozappa од Италија;
Посетете ја нашата продавница
Илинденска ББ Прикажи на мапата
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
https://www.agrovin.mk
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
NOVI TRAKTORI PO NAJNISKI CENI 0 MKD
TRAKTORSKI SVRDLI ZA KOPANJE DUPKI 0 MKD
VADACKI ZA KOMPIR SO KARDAN 0 MKD
ArmaTrac traktori za IPARD programata 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации