Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROGRAMA ZA RURALEN RAZVOJ VO ZEMJODELSTVO 50%-50%

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija 25 јан. 21:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
ПОЧИТУВАНИ ЗЕМЈОДЕЛЦИ, започна ПРОГРАМАТА за рурален развој во земјоделството со која се враќаат 50% - 55% - 65% - 75% од инвестираните средства.
НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ВАКВА ШАНСА да ја обновите вашата ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА.

АГРОВИН ВИНИЦА Ви нуди голем избор на ПРИКЛУЧНА ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА и ТРАКТОРСКИ ПРИКОЛКИ.

АГРОВИН ВИНИЦА СЕ ЕДИНСТВЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА кои можат да ВИ ПОНУДАТ ТРАКТОРИ од програмата на:
- TAFE;
- MAHINDRA;
- SOLIS;
- JOHN DEERE;
- HATTAT;
- SAME;
- DEUTZ FAHR;
- TUMOSAN;
- LANDINI;
- AGRIFARM;

ТРАНСПОРТОТ Е ОБЕЗБЕДЕН ОД НАША СТРАНА низ цела МАКЕДОНИЈА.

ПОВЕЛЕТЕ ПОСЕТЕТЕ НЕ.
АГРОВИН
ИЛИНДЕНСКА ББ, ВИНИЦА.
НА ВЛЕЗОТ ОД ВИНИЦА на патот КОЧАНИ - ВИНИЦА.

КОНТАКТ:
033/362-234;
075/388-899;
075/416-776;
078/416-779.
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Компанијата АГРОВИН е основана во 1995 година,со основна дејност производство и трговија на големо и мало на на приклучна земјоделска механизација и резервни делови за земјоделска механизација,како и продажба на сите видови на трактори што се увезуваат во Македонија. Денес АГРОВИН има широк асортиман на производи кои што се потребни на земјоделците: -Носени танјирачи (20, 24 и 28 дискови) и влечени танјирачи (V-тип и X-тип); -Сите видови на плугови (двобразден и тробразден плуг тип 755 и тип 756 двобразден и тробразден лесен плуг и тробразден, четирибразден и петобразден лозарски плуг); -Сетвоспремачи (1,8м и 2,2м); -Сите видови на плугови од програмата на Ајдин, Алперен и Унлу од Турција. -Трикрилна и Четирикрилна клинеста брана (стандардни и ПОЈАЧАНИ); -Култиватор браздач и култиватор за меѓуредна обработка; -Фрези од ФПМ Србија и други производители (1.05м, 1.25м, 1.45м, 1.65м..) -Тракасти сенообртачи и сенообртачи Сонце од Дељанин, Термометал и ФПМ Србија; -Мотокултиватори, мотокосачки, мотокопачки од ФПМ Србија и Лабин Прогрес Хрватска; -Ротациони косачки Челмак, Тиназ и полски (135, 165) и задни и странични косачки 1.06м од ФПМ Србија; -Прскалки (330л, 440л) и Атомизери (330л, 440л, носени и влечени) од Агрон Србија и Агромеханика Словенија; -Садачки и вадачки за компир од Технос Словенија; -Расадосадачки за тутун (триредни, четириредни, петоредни); -Тракторски приколки (4Т,5Т..) со единечни и дупли страници; -Ѓубрерастурачи (300л, 400л, 500л); Депозитори за ѓубре за лозје; -Млинови (монофазни, трофазни и тракторски); -Редосеалки за житни и окопни култури (механички и пневматски). Резервни делови за плугови Kverneland и Vogel&Noot,производство на Eurozappa од Италија Ралници, шипови, преддаски. Резервни делови за дискови брани: - Сите врсти на дискови од Eurozappa и Ofas – Италија; - Куќишта, отстојници, осовини, чистачки, дрвени лагери, притискачи; S – опруги за сетвоспремачи – производство на Eurozappa од Италија;
Посетете ја нашата продавница
Илинденска ББ Прикажи на мапата
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
https://www.agrovin.mk
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
KULTIVATORI SO FEDERI - AKCIJA 0 MKD
SUMSKI VITLA I CEPACI NA DRVA OD SLOVENIJA 0 MKD
VADACKI ZA KOMPIR SO KARDAN 0 MKD
ZADEN UTOVARAC UTOVARACI 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации