Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AC PUMPA PUMPA ZA GORIVO ZA VTZ T-25 VLADIMIREC

0 МКД

2 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 26 ноем. 11:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
GLAVA ZA MOTOR ZA T-25 VLADIMIREC 0 МКД
PUZ POLZAV ZA VOLAN ZA TORPEDO 0 МКД
Traktorski delovi IMT533 IMT539 UTB445 0 МКД
RALNICI RALNIK ZA PLUGOVI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
AC PUMPA/ PUMPA ZA GORIVO ZA VTZ T-25 VLADIMIREC
RUSKO PROIZVODSTVO

prodavame i drugi delovi za T-25, T-40, MTZ82, drugi traktori (IMT533,539), kosacki i drugi zemjodelski masini
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
KOSI ZA KOSACKI REZNI LETVI 0 МКД
DELOVI ZA ZETOR SUPER 50 0 МКД
S-OPRUGI ZA SETVOSPREMACI 0 МКД
REDUKTOR ZA CIKLON GJUBRERASTURAC 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации