Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVI ZA KOSACKI MUTA GORENJE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 12 јун. 10:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
IGLI ZA SONCE SENOOBRTAC 100 МКД
DELOVI ZA WELGER BALIRACKI 0 МКД
Traktorski delovi ruski traktori MTZ 80/82 0 МКД
DELOVI ZA SENO SOBIRAC SONCE 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Delovi za kosacki Muta Gorenje po ekstra povolni ceni. Direkten uvoz, proveren kvalitet. Sto nema na slika nosime i po naracka.


termini za prebaruvanje: kosacka; kosacki; kosa; rezna letva; noz; nozevi; zakacalka; burence; paricki; kolenesto vratilo; dupli prsti; trokraka spojka; vratilo za menjac; manzetna; lameli; lamelki za menjac; vodilki; vogici; vodjici za kosa; kontra noz; IMT; Rapid; Gaspardo; Superior; Bertolini; Figaro; BCS;
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021 075294680
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
VODNA PUMPA ZA BELORUS MTZ82 0 МКД
DELOVI ZA ZETOR SUPER 50 0 МКД
Dizni za prskalki 240 МКД
KORPA ZA KVACILO ZA MTZ BELORUS 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации