Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVI ZA PRSKALKI PRSKALICI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 21 јул. 10:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
DELOVI ZA LKT TRAKTORI TURBOKOMPRESOR 0 МКД
RALNICI STICI PLAZEVI ZA PLUGOVI 0 МКД
HLADNJAK ZA BELORUS MTZ82 0 МКД
DASKI STICI ZA PLUGOVI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
DELOVI ZA PRSKALKI/ PRSKALICI
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021 075294680
Leaflet
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Nozevi za kosacka 0 МКД
REZERVNI DELOVI ZA TRAKTORI AVTOMAT ZA ALANSER 0 МКД
SPONA JABUCICA ZA MTZ BELORUS 0 МКД
REZERVNI DELOVI ZA TRAKTORI HIDRAULICNA PUMPA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации