Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Delovi za remont na ruski traktori

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 18 мар. 12:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
DELOVI ZA URSUS  0 МКД
DUPLI PRSTI ZA KOSACKI I KOMBAJNI 500 МКД
Vloska Ulozak za dizna Zetor Super 50 0 МКД
T-25 RADILICA ZA VLADIMIREC T-25 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
originalni delovi za remont za Belorus MTZ80;82;820;821;920 i drugi modeli; za T-25; T-40; JUMZ, T-150K

sklop za motor; lageri; radilica; dihtoni garnitura; ventili; vodjici za ventili

Site drugi delovi za ruski traktori
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Delovi za rotacioni kosacki 0 МКД
NOZ/NOZEVI ZA BALIRACKA 4 000 МКД
AUSPUH ZA TRAKTOR 0 МКД
DELOVI ZA LINISKI I ROTACIONI KOSACKI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации