Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVI ZA WELGER BALIRACKI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 10 јул. 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
kvalitetni rezervni delovi za baliracki Welger: zapcanici, lancanici,petljaci (pletalki), pojasi, vilki, brojcanici i drugo

rezervni delovi i za drugi baliracki


termini za prebaruvanje: baliracki; presi; balirki; baliracka; presa; balirka; zapcanik; zupcanik; lancanik; petljac; pletalka; pojas; pojasi; vili; vilki; vilka; vila; brojcanik; brojcanici; Welger
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации