Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GREJACI ZA IMT

600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 14 јан. 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
ORIGINALNI GREJACI ZA TRAKTORI IMTprakame po Kargo

ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Кон почеток